PostHeaderIcon BATFEST vol.1

V trenčianskom klube Piano sa dňa 6. marca uskutoční „festival netopierov“ Batfest Tristanarium, metalová, miestami až divadelná show za účasti štyroch kvalitných kapiel. Usporiadatelia sľubujú netopieriu tematiku a dekoráciu, ktorá len umocní výbornú metalovú atmosféru.

Medzi hlavných ťahákov piatkového večera bude patriť domáca black – death metalová formácia DEPRESY. Táto kapela je jedným z priekopníkov extrémneho metalu na Slovensku a už dávnejšie si vydobyla status legendy. Depresy si počas bohatej kariéry zahrali asi na všetkých festivaloch a kluboch na Slovensku, ktoré niečo znamenajú a stále majú za sebou početnú fanúšikovskú základňu.

Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na skupinu TRISTANA, ktorá už dlhšie úspešne tají meno svojho exkluzívneho zahraničného vydavateľa pre svoj nový album Virtual Crime, ktorý vyjde koncom marca 2015 a spolupracovali na ňom aj známe mená európskeho metalu. Na minifeste vystúpi aj veľmi talentovaná atmospheric-metalová kapela APRIL WEEPS. Na konte majú zatiaľ debutový album s názvom Outer Calm, Pain Within z roku 2013. O tom, že ide o kvalitnú kapelu svedčí aj to, že boli vybraní v rámci súťaže Spark Fresh Blood do top 12 spomedzi 485 uchádzajúcich sa česko-slovenských kapiel. V marci tohto roka idú do Krakowa supportovať švédskych In Mourning v rámci ich poľského turné. Ich live show je živelná a fanúšika strhne. Hosťom z ČR bude gothic rock-metalová skupina CARPATIA CASTLE, ktorá aktívne koncertuje od roku 2012 a ich show je divadelným predstavením s kulisami a živými sviecami. To všetko je okorenené krásnou speváčkou Veronikou a jej nádherným vokálom a prejavom, ktorý Vás strhne. Pokiaľ máte radi kvalitný gothic, divadelnú show a atmosféru transylvánie, prídete si na svoje. batfest

««« Predchádzajúci text: New manager Nasledujúci text: Virtual Crime. New Album 2015! »»»

PostHeaderIcon Komentáre k textu

Menu

SubmenuArchív-kategórie

Anketa

Zapoj sa do ankety

Translate